czwartek

Ask.fm - finder 2.1.1 - zobacz kto ci zadawał pytania

Witaj!

Znalazłeś się tutaj zapewne po to aby dowiedzieć się jak można zobaczyć kto Ci zadaje pytania z kont anonimowych.
Właśnie powstała nowa wersja zapewne przez grono osób znanego programu finder 1.1.5, teraz jest to wersja 2.1.1. Czym się różni? Została wykryta kolejna luka która znacznie ułatwia całe zadanie.

Zapewne zapytasz:
"Jak ten program ma niby wiedzieć kto mi zadał pytanie z anonima"
- Więc program wykrywa i identyfikuje osobę która jest zalogowana na facebooku, więc jeżeli ktoś w 1 karcie przeglądarki ma facebooka zalogowanego, a w drugiej zadaje Ci pytanie na ask.fm to będziesz wiedziała kto to taki!Instrukcja po pobraniu:
- Wypakuj plik
- Uruchom program oraz wpisz swój nick w okienku na samej górze. Program wymaga tylko nicku, a nie jak podróbki jeszcze hasła!
- Wybierz z listy ile ostatnich pytań ma zidentyfikować, identyfikacja może potrwać nawet do 30min w przypadku dużej ilości pytań oraz szybkości procesora.
- Na pulpicie zostanie utworzony plik .txt w którym będzie kolejno pytania a obok Imię i Nazwisko osoby z facebooka.
np.  "Ulubione zwierze  --- Adam Nowak"


POBIERZ TUTAJ:


Więc jak pobrać?
To proste aby pobrać musisz wykonać prostą ankietę bądź proste zadanie np. rejestracja w jakimś serwisie.
Po co te czynności?
Nasz zespół nie ukrywa, że te czynności pomagają nam w badaniach. Są one darmowe, poświęcasz tylko swój czas. Osoby którym wykonacie ankiety zapłacą nam jakieś groszowe sprawy, ale zawsze coś. Chcemy być rzetelni dlatego gramy w otwarte karty. Każde pobranie przyczynia się do powstawania nowych programów.PS. Zapraszam Cię również na mojego 2-giego bloga gdzie możesz zobaczyć różnego typu findery oraz hacki do facebooka. Każdy hack ma ok. 1500-2500 pobrań i na razie miałem 1 skargę w postaci, że program nie działał na windows 98.
http://hacki-do-facebooka.blogspot.com/